Priešgaisrinis nendrinio šiaudinio stogo įrengimas   

    

nendrių stogai
nendrių stogai
nendrių stogai
nendrių stogai

    Beveik visos stogo dangos rūšys gali užsidegti. Panašiai kaip medienos gaminiai, nendrinio šiaudinio stogo dangos užsidegimo galimybė kelia nemažą rūpestį.
   Tačiau atsiradus įvairiems šiuolaikiškiems ugnies antipirenams ir nedegiems audiniams, kurie klojami ant pakloto nendrinio šiaudinio stogo gaisro rizika labai sumažėjo ir pasidarė ne didesnė už kitos tradicinės dangos užsidegimo riziką.

   UAB „Damava“ naudoja „Magma Firestop“ modelio antipirenus ir Sepatec® priešgaisrinę sistemą. Šie du produktai sukurti specialiai pastatams su nendriniais šiaudiniais stogais. 

nendrių stogai

    Kaip įgaliotas kompanijos „Magma International B.V.“ atstovas, UAB „Damava“ su specialiai apmokytais darbuotojais, aprūpins jus visa naudojimosi instrukcija, nurodydama tinkamą kiekvieno antipireno paskirtį. Jų yra du porūšiai – išorinis ir vidinis. Išoriniu antipirenu purškiama tiesiog į nendrinio šiaudinio stogo paviršių.

    Juo ne tik sukuriamas atsparumas ugniai, bet ir nendrinio stogo vandens atstūmimo savybės. Šis įsigeriantis produktas nenusiplauna ir yra speciali nušarminimo apsauga. Vidinis antipirenas naudojamas vidinės nendrinio stogo dangos bei ją laikančių sijų apsaugai nuo ugnies.

    Nors nendrinis stogas po purškimo gali būti saugus net 10 metų, mūsų bendrovė rekomenduoja tikrinti nendrinį stogą kas 5 metus, kad nuolat būtų palaikomas pakankamas saugumo lygis, atitinkantis aukščiausią įvertinimą.
   Vidinis purškimas nereikalauja papildomos priežiūros, jeigu vidinė nendrinio stogo danga ar vidinė stogo konstrukcija nėra tiesiogiai veikiama lauko oro sąlygų.

    „Magma Firestop“ antipirenas yra netoksinis, biologiškai nepavojingas, bekvapis, nenukrentantis nuo apipurkšto paviršiaus, bei jokiais būdais neįtakojantis kitų medžiagų. Jis greitai įsigeria į nendrinį stogą bei išdžiūsta (max per 3 valandas) ir minimaliai veikia aplinką.
   Šis antipirenas gaminamas pagal ISO 9002 standartus.

    Sepatec® priešgaisrinė sistema yra sukurta apsaugoti nendrinius šiaudinius stogus nuo gaisro, sukurta 2002-2003 m. Sepatec® apsaugos nuo gaisro sistema montuojama ant nendrinio stogo konstrukcijos išorinio paviršiaus. Taip sumontuota priešgaisrinė sistema apsaugo nendrinio stogo konstrukcijas nuo tiesioginio ugnies poveikio.

    Tiesioginė pasekmė – gaisras lieka išorėje , ženkliai prailginamas laikas kol ugnis paveikia medines nendrinio šiaudinio stogo konstrukcijas.
Jeigu nendrinis šiaudinis stogas nuo fejerverko, degančių žarijų ar tiesiogiai padegus imtų degti - irengta Sepatec® sistema daugeliu atvejų apsaugo nuo ugnies žalos namo viduje.

    Sepatec® priešgaisrinė sistema atitinka priešgaisrinius reikalavimus ir yra teigiamai įvertinta Danijos gaisrinių tyrimų instituto. UAB „Damava“ darbuotojai atsakingi už Sepatec® priešgaisrinės sistemos įrengimą turi įgaliojimus įrengti šią sistemą ir išduoti tai patvirtinančius sertifikatus.

   

Nendrinių stogų įrengimas, šiaudinių stogų įrengimas